Kablolu elmas çekirdek Bit emdirilmiş


Kablolu elmas çekirdek Bit emdirilmiş

şimdikonuş
Ürün ayrıntıları

Profesyonel ve verimli fabrika ile HAINAISEN önde gelen Çin kablolu emprenye elmas çekirdek bit üreticilerinden biridir. Hoşgeldiniz toptan kablolu emdirilmiş elmas çekirdek bit bizden, biz her zaman size sunmak için ucuz ürün var.

Hızlı Ayrıntılar

Menşe yeri:

Marka adı:

Model numarası: tüm

Türü: Matkap

Makine türü: Sondaj aracı

Sertifika: ISO9001

Malzeme: Çelik, PDC döküm

İşleme türü: dövme

Kullanım: sondaj yumuşak, aşındırıcı, solo oluşumları

Renk: siyah

Ambalaj amp; Teslimat


PackagingDetails:

insideinsponge, outsideincartons

DeliveryDetail:

7days

Yüzey-set elmas çekirdek bit nedir?


Adından da anlaşılacağı gibi yüzey-set elmas gem emdirilmiş elmas türünden için bunlar doğal matkap elmas tek bir katman ile önceden belirlenmiş bir desen bit taç çalışma yüzeylerinde ayarlanır farklıdır.

Farklılıklar yüzey-set elmas gem ve emdirilmiş elmas çekirdek gem çekirdek.

Elmas çelik takım gövdesi veya şaftlı yuvarlak bir bit toz taç metal matris gövde monte edilmiştir. Toz metal bit taç kontrollü erozyon yeni elmas kristalleri ortaya çıkarmak için arzu edilir emdirilmiş elmas gem farklı olarak, tüm Dimatec yüzey-set bit için kullanılan metal bond matris son derece sert ve dayanıklı. Güvenli elmas bir operasyonel boyunca pozisyonda tutmak için yarar bit taç matris gövde yüzey-set biraz üzerinde

Yüzey-set elmas çekirdek yaygın kullanımı biraz.

Yüzey-Set elmas matkaplar öncelikle etkili emdirilmiş elmas matkaplar tarafından delinmiştir değil nispeten yumuşak, aşındırıcı, solo oluşumları sondaj kullanmak için tavsiye edilir. Onlar da daha zor oluşumları sondaj kullanılabilir dönme hızları ve bit yükler sondaj ekipmanları sınırlama nedeniyle yetersiz kullanım emprenye elmas matkaplar nerede kullanmak için tavsiye edilir.

Yüzey-set elmas çekirdek birçok iyi özellikleri bit:

Ortak, yüzey-set elmas gem emdirilmiş daha yüksek oranları penetrasyon elmas bit daha yumuşak oluşumları sağlayacak büyük ölçüde bireysel elmas kristallerinin maruz kalma nedeniyle büyük ölçüde. Gibi onlar sadece kalın bir tek tabaka elmas kristalleri ile ayarlanır, ancak, yüzey-set elmas matkaplar genellikle daha düşük bir genel olarak verim biraz hayat emdirilmiş elmas gem daha.


Sorgulama
返回顶部